Reklamı Kapat

İntaya İnşaat Taahhüt; Yapı Sektöründe Teknik Personeller Arıyor

Editör: SerMimar.Net Tarih: 11 - Ocak - 2010
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

İstanbul’da yerleşik olan Şirket’imizin muhtelif inşaat projelerinde istihdam edilmek üzere,aşağıda belirtilen pozisyonlarda takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır:

1.-PROJE MÜDÜRÜ:Konut inşaatlarında min.15 yıl deneyim sahibi,teknik kadro ve uzman ekiplerin yönetimi ve organizasyonu konularında bilgi ve tecrübe sahibi,şantiyenin başlangıcından bitimine kadar şantiyeyi yürütme ve yönetme deneyimine sahip,sürücü ehliyetli,İngilizce bilen inşaat mühendisi veya mimar.

2.-ŞANTİYE MÜDÜRÜ:Yüksek katlı konut inşaatlarında min.10 yıl deneyimli,takım çalışmasını bilen,beyaz yaka-işçi-makine ekipmanı organizasyonu konularına hakim,sürücü ehliyetli,inşaat mühedisi veya mimar.

3.-KABA İNŞAAT ŞANTİYE ŞEFİ:Yüksek katlı konut inşaatlarında min.8 yıl tecrübeli,sahadaki tüm kaba yapı imalatlarının sorumluluğunu üstlenip ,gerekli kalite standartlarında yapılmasını sağlayan,ekip çalışmasını gerçekleştirebilecek,inşaat mühendisi.

4.-İNCE İŞLER ŞANTİYE ŞEFİ:Konut ve benzeri projelerde çalışmış;min.8 yıl iş deneyimi sahibi;yapı malzeme detaylarını bilen,uygulama sorumluluğu ve yapım kalitesinin ön planda tutan,mimar.

5.-MEKANİK İŞLER ŞANTİYE ŞEFİ:Konut inşaatlarının mekanik projelerinde şantiye şefliği yapmış,min.8 yıl iş deneyimi sahibi,şantiyenin tüm mekanik sistemini ekibi ile yönlendirebilecek;yerel idarelerden gerekli izinleri alıp takibini yapacak,makine mühendisi.

6.-ELEKTRİK İŞLERİ ŞANTİYE ŞEFİ:Konut şantiyelerinin tüm iç ve dış dış zayıf ve kuvvetli akım imalatları konusunda min.8 yıl deneyim sahibi;diğer alt disiplinler ile iyi koordine olabilecek,yerel idarelerden gerekli izinleri alıp,takibini yapacak,elektrik mühendisi.

7.-SAHA MÜHENDİSİ VE MİMARI:Şantiye şefleri ile koordineli olarak çalışacak,sahada yapılan kaba-ince-altyapı-mekanik ve elektrik imalatlarının uygulamalarını yaptıracak,bunları denetleyecek ve daha önce benzer imalatlarda görev yapmış,min.5 sene iş tecrübesi olan inşaat mühendisi veya mimarlar.

8.-TEKNİK OFİS-MİMAR:Sahada imalatı yapılacak olan mimari projelerin çizimleri-uygulama detayları ile bunların sahada yaptırılması konularında min.7 sene tecrübeli,sürücü belgesi olan,tüm alt disiplinlere proje akışını yapabilecek nitelikte,ekip çalışmasına yatkın,mimar.

9.-TEKNİKER VE FORMEN:Konut ağırlıklı şantiyelerde daha önce çalışmış;min.7 sene tecrübeli,saha mühendislerine bağlı çalışacak,eleman ve makine ekipmanlarının sevk ve yönetimi bilgi ve becerisine sahip,teknik lise mezunu elemanlar.

10.-İDARİ İŞLER ŞEFİ:Konut inşaatı şantiyelerinde daha önce benzer görevlerde bulunarak,işçi çalıştırmış,işçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutan,şantiyenin gerekli emniyet kurallarını tüm prosedürlere uygun olarak yerine getiren,konusunda min.15 sene tecrübeli eleman.

11.-HAKEDİŞ SORUMLUSU:Şantiyedeki aylık hakedişlerin tanzimi,düzenlenmesi,yapılan imalatların sahada kontrol edilmesi işlemlerini yapacak,daha önce benzeri şantiyelerde çalışmış;konusunda min.7 sene tecrübeli inşaat mühendisi veya mimar.

12.-SEKRETER:Konut şantiyelerinde çalışmış;ofis ve kırtasiye ile;şantiye ofisindeki iletişim bilgi ve becerisine sahip,bilgisayar tecrübesi olan,min.7 sene tecrübeli eleman.

13.-MUHASEBE:Merkez muhasebe departmanına bağlı olarak çalışacak,şantiyedeki günlük muhasebe işlerinin kayıt ve evrak tutma işlemlerini gerçekleştirecek ve konusunda min.5 sene tecrübeli eleman.

Adayların CV’lerini intaya@intaya.com.tr adresine (INTAYA-IN.pro/2010 REFERANSI İLE) göndermeleri rica olunur.Müracaat edecek olan erkek adayların askerliğini yapmış olmaları tercih sebebidir.Adayların tümünün, bilgisayar programları kullanımı bilgi ve becerisine haiz olmaları gerekmektedir.Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


16 Yorum - İntaya İnşaat Taahhüt; Yapı Sektöründe Teknik Personeller Arıyor”

 1. osman pınarbası dedi ki:

  osman pınarbaşı kalfalık ve formenlik işi arıyorum.daha önce yurt dışında formenlik işi yaptım.çalıştığım yerler türkmenistan ve rusya. 39 yaşındayım.1985ten beri kaba inşaat üzeri işler ile uğraşıyorum.orta derecede rusça ve türkmence biliyorum .her türlü ofis içi işindede çalışabilirim
  tel:05326317154
  05426903815

 2. irfan elaslan dedi ki:

  12 yıldır transport supervizorum sahaici vinc hiap foklift trayler agır kaldırma ekipman montajı ve ic organisyonu gorevinde gorev aldım en son gama jubail santiyesin gorev aldım is bitimi olarak geldim su an bostayım refaranslarım var pozisyonuma uygun isinizde gorev almak isterim saygılarımla

 3. osman pınarbaşı dedi ki:

  KALFALIK VE FORMENLİK : Osman pınarbaşı işi arıyorum daha önce yurt dışında formenlik ve kalfalık işi yaptım çalıştıgım yerler türkmenistan rusya orta derece rusca ve türkmence biliyorum 40 yaşındayım 1985 den beri kaba inşaat üzeri işlerle ugraşıyorum yurt dışı tercübem var her türlü ofis içi ve dışı işlerde çalışabilirimm

  CEP:0532 631 71 54
  CEP:0542 690 38 15

  ERZURUM

 4. tolga UZUN dedi ki:

  mekanik tesisat konusunda çıraklıktan yetişmeyim.Daha önceleri varyap(toki) düzce (deprem konutlerı) aşçıoglu(residens) teknik kılima gibi şirketlerde faliyet gösterdim saha denetim ve kordinasyon konusunda deyimliyim ekip çalışmasına yatkınım , tam zamanlı çalışma düzeyıne sahibim ,b sınıfı ehlıyetim var ,ulaşım engelim yoktur.

 5. hanifi BOS dedi ki:

  merhabalar 28 yaşındayım yurt dışı ve yurt içi bir çok holding şirketlerinde kaba ve ince işler deneyimli olarak çalışmışı şuandada yurt dışında aynı ölkede 4 yıl kaldığım için mevkimi değiştirmek istiyorum sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

  055 880 49 27 baku kodu

 6. ramazan koc dedi ki:

  15 yılı yurt dışı olmak üzere 20 yılı aşkın elektrık formenıyım istanbulda ikamet edıyorum her turlu belgeye sahıbım mesleki tercıhım yurt dışı istanbul avrupa yakası işlere talıbım tel 542 33/ 29 40 saygılarımla

Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje